с. Нирків Нирківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Мета і завдання виховної роботи

1.Виховувати в учнів любов до свого народу,його мови ,традиції народних ремесл.

2.         Виховувати любов до праці,почуття дбайливого господаря  бережливе ставлення до класного майна.

3.      Вчити дітей вчитись,виховувати в учнів посуття відповідальності за доручену справу.

4.      Виховувати бережливе ставлення до природи,дати елементарне знання з екології.

5.          Виховувати дітей за принципами християнської моралі.

6.  Здійснювати правове виховання дітей відповідальністю окремими статтями Кримінального кодексу України .

7.     Привчати дітей до систематичного читання періодичної преси,перегляду телепередач,з наступним обговоренням цих матеріалів.

8.     Зміцнювати здоровя дітей ,добиватися сумлінного ставлення до уроків фізкультури.

9.З метою вивчення природи рідного краю організовувати екскурсії і походи прокладати екологічні стежки.

10.Виховувати повагу до вчителів, старших, батьків.